Тендітна дівчина з позивним «Стіна» пішла захищати країну в складі вінницької тероборони

Дівчина із позивним «Стіна» виконує завдання в одному із підрозділів 120 бригади територіальної оборони Вінниччини.

Її історію опублікували на сторінці 120 бригади.

Вона пішла на службу добровольцем у 2016 році. Прийнявши присягу на вірність державі рівно через два роки після загибелі брата — професійного військового, Героя України.

Тендітна дівчина може дати відсіч як фізично, так і словесно будь-якому противнику. У її родині всі військові і вона не з чуток знає, як це боляче, коли війна забирає найрідніших.

«Війна для мене почалася не 24 лютого, а набагато раніше, ще в 2014 році, — розповідає військова. Я не сприймаю росіян за людей. Це просто істоти, які порушили нашу територіальну цілісність під вигаданими гаслами. Жодні бойові дії не можуть виправдати масові та цинічні знищення цивільного населення. Це реальний геноцид і прагнення захопити чужу територію будь-якою ціною».

Наразі в одному із підрозділів 120 бригади ТрО військова щоденно сумлінно виконує поставленні перед нею завдання, аби пришвидшити нашу спільну перемогу над ворогом.

«Кожна свідома людина розуміє, що свою територію, народ, дітей, треба захищати будь-якою ціною. І тоді не виникатиме питання: «Що я тут роблю і навіщо?» — ти просто робиш свою справу, не за гроші, а за покликом. Якщо поліг один, то на його місце має стати двоє. Тільки тоді буде перемога».

«Стіна» вірить, що війна обов’язково закінчиться поразкою росіян.

«Ми скоро повернемося до мирного життя та прикладемо всі свої зусилля, для того, щоб відбудувати нашу державу, нашу Україну».

Тендітна дівчина з позивним «Стіна» пішла захищати країну в складі вінницької тероборони

Слава Україні!

Источник