Терміновий візит Шойгу до Білорусі: ЗМІ звернули увагу на цікаві деталі

Срочный визит Шойгу в Белорусь: СМИ обратили внимание на интересные детали

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу 3 грудня прилетів на переговори до білоруського колеги Віктора Хреніна. Як повідомляють оборонні відомства, Москва та Мінськ домовилися внести зміни до російсько-білоруської міждержавної угоди про спільне забезпечення регіональної безпеки у військовій сфері.

Про це інформують Міноборони РФ та РБ.

Йдеться про внесення змін до угоди між Республікою Білорусь та Російською Федерацією про спільне забезпечення регіональної безпеки у військовій сфері від 19 грудня 1997 року. Окрім цього, міністри обговорили питання двостороннього військового та військово-технічного співробітництва.

"Союзницькі відносини з Білорусією набули особливого значення в умовах безпрецедентного тиску Заходу та його неоголошеної війни проти Союзної держави", — заявив міністр оборони РФ Сергій Шойгу.

Як пише Міноборони Російської Федерації, Шойгу похвалив Хреніна за "рішучість Білорусії протистояти ворожому курсу США та їх союзників, а також готовність спільно забезпечувати військову безпеку Союзної держави".

Російські пропагандисткі ЗМІ повідомляють, що після зустрічі із міністром оборони Білорусі у Шойгу заплановані переговори із самопроголошеним президентом РБ Олександром Лукашенко.

Моніторингова група "Беларускі Гаюн" звернула увагу на декілька цікавих деталей:

  1. про візит Шойгу до Білорусі у вихідний день раніше не повідомлялося.
  2. менш ніж через годину після повідомлення про приліт Шойгу до РФ Міноборони Білорусі повідомили, що Хренін та Шойгу підписали протокол про внесення змін до у документ про регіональну безпеку.
  3. підписання документів відбулося не в будівлі Міністерства оборони чи іншого відомства, а просто на аеродромі в Мачулищах. Це є нетипово і лише підкреслюють якийсь поспіх.

https://tsn.ua/svit/terminoviy-vizit-shoygu-do-bilorusi-zmi-zvernuli-uvagu-na-cikavi-detali-2215534.html

 

 

Джерело

Новости Украины