Трамп закликав скасувати дію Конституції США та визнати його президентом

Трамп призвал отменить действие Конституции США и признать его президентом

Колишній американський президент назвав вибори 2020 року "масовим шахрайством", посилаючись на обмеження публікацій у Twitter.

45-й президент США Дональд Трамп закликав скасувати Конституцію та відновити його на посаді. Скандальну заяву він зробив у своїй соціальній мережі Truth Social після публікації внутрішньої переписки керівництва Twitter щодо обмеження публікацій згідно з політикою компанії щодо ймовірного втручання хакерів та зламаних акаунтів.

Про це повідомляє CNN.

У своїй заяві Трамп вимагає скасувати результати президентських виборів 2020 року, коли він програв Джо Байдену. Для цього він взагалі запропонував скасувати Конституцію. 

При цьому Трамп назвав вибори 2020 року "масовим шахрайством такого масштабу, яке дозволяє покласти край правилам та положенням, навіть тим, що містяться в Конституції".

Прессекретар Білого дому Ендрю Бейтс відреагував на заяву Трампа, назвавши її "жахливою".

"Американська Конституція є священним документом, який понад 200 років гарантує панування свободи та верховенства права в нашій великій країні. Конституція об’єднує американський народ – незалежно від партії – і обрані лідери клянуться її дотримуватися. Це найкращий пам’ятник усім американцям, які віддали життя, щоб перемогти корисливих деспотів, які зловживали своєю владою та попирали основні права", — наголосив речник Білого дому.

Пост Трампа з’явився після публікації внутрішніх електронних листів у Twitter , які показують, що співробітники юридичних, політичних і комунікаційних команд соцмережі обговорювали, чи обмежувати статтю New York Post згідно з політикою компанії щодо зламаних матеріалів. 

Джерело: https://tsn.ua

Джерело

Новости Украины