Топ-5 найкращих боксерів у легкій вазі від Лопеса: чи є у рейтингу Ломаченко

Теофімо Лопес
/ Getty Images

Абсолютний чемпіон світу у легкій вазі Теофімо Лопес визначився з п’ятіркою найкращих боксерів у своїй вазі. Американець несподівано включив у неї українця Василя Ломаченка.

Теофімо Лопес, який нещодавно переміг Василя Ломаченка та забрав у нього з-під носа звання абсолютного чемпіона світу у легкій вазі, відверто розповів у інтерв’ю SkySports, кого він вважає найсильнішим у своїй вазі.

Цікаво Ломаченко – Лопес визнали найкращим боєм року

Топ-5 найкращих боксерів легкої ваги від Лопеса

У п’ятірку найсильніших боксерів Теофімо включив себе, віддавши собі лідерську позицію. А ось побачити Ломаченка у цьому рейтингу було несподіванкою та ще й на такому високому другому місці.

 • Теофімо Лопес
 • Василь Ломаченко
 • Райан Гарсія
 • Девін Хейні
 • Джервонта Девіс
 • Щодо Девіса він сумнівається через те, що боксер із прізвиськом «Танк» провів у легкій вазі лише один поєдинок. На думку Лопеса, було б цікаво побачити його на одному ринзі з Гарсією. Він порівняв цей бій із протистоянням з Ломаченком.

  «Подивіться, що з цього вийшло. Ми влаштували бій, якому всі були раді та здивовані результатом сутички. Я гадаю, це може бути схожа ситуація. Можливо, бій Райана та Джервонти не буде сильно технічним поєдинком, але він буде цікавим для прихильників боксу», – заявив Теофімо.

  Додамо, що у ніч з 17 на 18 жовтня Лопес завдав поразки Ломаченку у 12-раундовому бою. Українець доволі блякло виглядав на ринзі, а вже після поєдинку зізнався, що виступав із травмою. У контракті цього двобою не був прописаний реванш, тому чи вийдуть боксери знову на ринг наразі невідомо. Василь не проти взяти реванш у американця, але сторона Лопеса проти ще однієї сутички.

  Источник