В Днепре предлагают демонтировать памятник генералу Маргелову

В Днепре предлагают снести памятник нашему земляку, советскому военачальник, командующему Воздушно-десантными войсками, генералу армии Василию Маргелову.

 

Соответствующее обращение к городскому голове Днепра Борису Филатову обнародовал на своей фб-странице глава Сичеславского краевого союза ветеранских и волонтерских организаций Сергей Карноза 
«Шановний пане голова.
В умовах відкритої збройної агресії проти України громадськість м.Дніпро вважає неприпустимим знаходження в центрі міста монумента, присвяченого професійному агресору і окупанту, посіпаці Сталіна-Хрущова-Брєжнєва, радянсько-російському генералу Маргєлову В.П.
Згідно його офіційної біографії він є розробником концепції використання військ ВДВ СРСР при масованому вторгненні на територію країн Європи, а також безпосереднім учасником і керівником операцій по захопленню і окупації цих країн. Ось деякі приклади його діянь:
1939р. — окупація Польщі — командир батальйону
1939 — 1940р. — агресія проти Фінляндії, окупація Карелії — командир батальйону.
1944 — 1945 р. — окупація Румунії, Болгарії, Югославії, Чехословаччини, Угорщини, Австрії — командир дивізії
1956р. — придушення повстання в Угорщині — командувач військ ВДВ СРСР.
1968р. — керівник операції по придушенню повстання в Чехословаччині — командувач військ ВДВ СРСР.
У з’вязку з вищесказаним, а також на виконання закону України про декомунізацію, як члена ВКПб -КПРС з 1929 року, делегата з’їздів, члена ЦК КПРС, вимагаємо якнайшвидше розглянути на сесії міської ради міста Дніпро питання про знесення пам’ятника Маргєлову В.П.».
Ранее мы писали  о том, что в Днепре демонтировали памятники с советской символикой.

 

Метки: памятник Маргелову