В клініці «Посмішка успіху» у Хмельницькому використовують цифрову стоматологію

Новини компанії

Технологія лікування зубів у стоматологічній клініці «Посмішка успіху»перейшла на новий рівень

Стоматологи кліники використовують цифровий дизайн посмішки DSD (від англ. Digital Smile Design). Це новітня концепція в цифровий стоматології, що дозволяє лікарю перед лікуванням змоделювати таку посмішку, яка буде повністю відповідати функціональним, естетичним і емоційним бажанням пацієнта.

Цифровий протокол — це можливість:

  • побачити тривимірну модель вилікуваних зубів ще до будь-яких маніпуляцій;
  • створити коронки, максимально схожі на натуральні зуби пацієнта;
  • синхронізувати дані з усіх етапів підготовки до процедури;
  • оцінити ефективність того чи іншого методу лікування.⠀

Етапи лікування із застосуванням концепції DSD

1 етап — діагностика. На консультації лікар проводить огляд і складає план лікування, враховуючи всі побажання і запити пацієнта щодо майбутньої посмішки.

2 етап — фотосесія пацієнта. Лікар робить знімки пацієнта на професійний фотоапарат в різних ракурсах за розробленим алгоритмом.

3 етап — цифрове моделювання посмішки. Отримані цифрові фотографії обробляються за допомогою спеціального програмного забезпечення. Виконується аналіз естетичних властивостей людини, зубів, губ при посмішці, їх форми і положення. Шляхом редагування цифрових зображень лікар може змінювати розмір зубів, їх колір, формувати естетично оптимальний варіант посмішки для пацієнта.

4 етап — воскове моделювання (wax-up). За результатами, отриманими на третьому етапі, зубний технік створює воскову модель зубів. За допомогою силіконового ключа дана конструкція переноситься в порожнину рота. На цьому етапі пацієнт може оцінити планований результат. У разі необхідності, з урахуванням побажань пацієнта, можуть виконуватися ті чи інші коригування.

5 етап — заплановане лікування.

Застосування концепції цифрового дизайну посмішки (DSD) оптимізує процес лікування, зводячи до мінімуму можливість розбіжності між очікуваннями пацієнта і отриманим в ході лікування естетичним результатом.

Для консультації та запису звертайтесь за телефоном:

  • 098 565 56 55
  • 067 794 13 92 або в дірект

Стоматологія розтошована за адресою: місто Хмельницький, вулиця Молодіжна, 7

«Посмішка Успіху» — стоматологія, що дарує щасливі посмішки 

Источник