Валерій Дубіль передав до Чернігова медичний інвентар для реабілітації. ФОТО

Інвалідні та реабілітаційні візки, ходунки, ортези, милиці тощо. Такий перелік інвентарю народний депутат з Чернігівщини Валерій Дубіль передав до чернігівського офісу. Про це він повідомив на своїй сторінці в фейсбук.

 

«Частину – передамо по запитам до місцевих лікарень, а частину хочемо передати безпосередньо тим людям, які цього потребують. Я вдячний закордонним партнерам, зокрема «Fund allies of the world» та особисто Аксенії Крупенко та Роману Романову за постійну допомогу. Окрім цього медичного інвентарю продовжуємо глобально забезпечувати лікарні та госпіталі країни важливими медикаментами. Цього тижня готуємо вантаж до Чернігова», — написав Валерій Дубіль.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧЕРНІГІВСЬКА КОМАНДА «БАТЬКІВЩИНИ» НАДАЄ МЕДИЧНИЙ ІНВЕНТАР ДЛЯ ПОТРЕБУЮЧИХ

 

 

Керівник осередку «Батьківщини» в Чернігові Артем Євминець пояснив, що передаватимуть цей інвентар безпосередньо тим людям, які цього вкрай потребують і не мають фінансової можливості його придбати.

 

 

«Весь інвентар дуже якісний та корисний. Ми хочемо, щоб він дійсно допоміг людям. А тому просимо усіх, хто має таку потребу звертатися до нашого офісу по вулиці 1-ї Гвардійської арміїї 39-а, або писати на сторінку «Чернігів-Батьківщина» в фейсбук. Будемо розглядати кожну заявку і по можливості допомагати» , — розповів Артем Євминець.

 

 

Як відомо, завдяки Валерію Дубілю чернігівська «Батьківщина» в якості гуманітарної допомоги надала молодим родинам дороговартісне дитяче харчування на суму більше 10 мільйонів гривень.

 

Источник