“Вбила жага перевершити самого себе”: відоме ім’я і подробиці смерті 23-річного бігуна

Як ми вже повідомляли, сьогодні, 27 червня, на львівському півмарафоні, куди з’їхалися бігуни з усієї України, за 200 метрів до фінішу обірвалося життя молодого чоловіка. Йому було лише 23 роки. 

Ім’я учасника півмарафону, який помер під час забігу, поки що не повідомляється. Відомо лише, що він не був новачком у таких змаганнях. Він часто долучався до аматорських забігів та демонстрував досить високі результати. Зокрема, він брав участь у такому ж півмарафоні у 2019 році і показав там час 1 годину 54 хвилини. Цього разу він багато тренувався і прагнув перевершити самого себе, подолавши дистанцію на 9 хвилин швидше – за 1 годину і 45 хв, але не судилося… Подію прокоментували організатори забігу Run Ukraine.

Згідно слів організаторів, за 200 метрів до фінішу хлопець різко сповільнився і впав, важко дихаючи, пульс був дуже слабким. До спортсмена миттю кинулися волонтери-рятувальники. “Швидка” прибула за 5 хвилин. Невідкладні реанімаційні дії не допомагали, в чоловіка періодично зупинялося дихання. Реаніація за допомогою дефібрилятора теж не допомагала і близько 11:20 медики констатували смерть молодого чоловіка.
Остаточну причину смерті встановить розтин.

Організатори переглянули результати спортсмена. На позначці 15 км його результат був 1 година 15 хвилин, тобто, спортсмен дійсно біг у дуже швидкому темпі, якого, імовірно, через спеку і надмірне навантаження його тіло не витримало. Як повідомили організатори забігу, юнак був родом із Львівщини, його звали Микита.  За непідтвердженими даними його прізвище Носадчук (це прізвище і його результати збігаються із наведеними даними від організаторів у таблиці із результатами змагань). За словами організаторів, усі учасники забігу були застрахованими, тож родина хлопця отримає матеріальну компенсацію та фінансову допомогу від Run Ukraine, суми наразі не розголошуються. Відповідальними за своє життя та здоров’я є самі учасники, але до заходу було залучено 13 екіпажів “швидкої” допомоги для своєчасної підтримки здоров’я спортсменів.

Редакція сайту Тернополя 0352.ua висловлює щирі співчуття близьким загиблого та закликає усіх шанувальників аматорських забігів проходити обстеження та не перевантажувати надмірно власний оганізм, адже жодна винагорода чи рекорд не варті людського життя.

Источник