«Весілля в вишиванках»: росіянин закохався в українку і пішов служити на Донбас (ФОТО)

Часто кохання незнає кордонів. Так сталося із Миколою, який родом із Кемеровської області, що в Російській Федерації. Хлопець закохався в українську дівчину Анастасію, і згодом зіграв із нею дуже атмоферне весілля.

У мережі розповіли про Настю та Миколу на сторінці у Facebook 93-тьої механізованої бригали «Холодний Яр». Молодята вбралися в національні костюми і стали героями мережі. 

Микола вже більше шести років воює на Донбасі, захищає країну на фронті. Ще В грудні 2014 року хлопець приїхав на Україну, щоб розібратися, що відбувається насправді, і на чиєму боці правда. Після цього у нього з’явилася мета — довести, що не всі росіяни однакові.
На початку 2015 року, він у складі добровільного батальйону опинився в Пісках, і вже в березні 2016 року підписав контракт з «холодноярцями». Донині у Миколи немає українського громадянства, розповідають у дописі. Але хлопець, після того, як восени 2019 року після внесення змін до Закону України «Про громадянство України», де передбачається «спрощене отримання громадянства для іноземців та громадян без громадянства, які надали практичну допомогу у захисті територіальної цілісності країни», подав документи, щоб стати повноцінним громадянином.
А 2021 року молодята зігради весілля.

Источник

Новости Украины