Ви не перша, терпіть — у Мелітополі місцева жителька поскаржилася на високі ціни

Вы не первая, терпите - в Мелитополе местная жительница пожаловалась на высокие цены

Жителі тимчасово окупованого Мелітополя все частіше скаржаться на високу вартість продуктів.

Після Нового року в Мелітополі позначився новий виток цін на продукти харчування та одяг. Пов'язано це із забороною гривні черговим указам Є.Балицького. Примітно, що стогнуть із цього приводу вже навіть зрадники, які так раділи приходу русского мира. І навіть жителі столиці РФ, і за сумісництвом, одного з найдорожчих міст світу, дещо спантеличені вартістю життя на "асвабажденной" території. Адже ціни в окупації вдвічі вищі, ніж у Московській області.

За словами окупаційної влади, відповідні органи проводять рейди в торговельних мережах у захопленому Мелітоплі, бо місцеві жителі часто скаржаться на високі ціни на продукти харчування.

— Яблука по 60 рублів за кіло, мандарини — 180, а картопля вже по 45? Серйозно? — обурюється мелітопольчанка. Вони ж такі круті, ці орки. Прагнуть до цін, як за "совка". Ну і де воно все, скажіть мені?

Городянка набралася сміливості й зателефонувала до місцевої адміністрації. Якась дамочка підняла слухавку. Пенсіонерка запитала в неї:

— Скажіть, будь ласка, коли в Мелітополі встановлять адекватні ціни? Що це за неподобство? А вона мені: "Жінко, я тут нічого не вирішую. І ви вже не перша, хто звертається з цим питанням. Ну а далі….за методичкою… Ви маєте розуміти, ми зараз живемо в перехідному періоді. Усім важко. Єдине, що можу порадити — набратися терпіння і чекати. Ворогів доб'ємо і тоді вже заживемо. До того ж, росія платить людям достатньо, щоб купувати яблука і картоплю…

Скільки треба терпіти і яких таких ворогів, якщо дивною агресором є саме росія, не уточнюється.

Нагадаємо, у Мелітополі розчинна кава стала елітним напоєм. У рашистському маркеті "Мера" пачка кави Nescafe (750 гр) коштує 1779 рублів, що еквівалентно приблизно 1400 гривням за курсом, встановленим окупаційною владою.

Джерело

Новости Украины