Відбулось засідання з питань відбудови “Госпіталю ветеранів війни”

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Володимира Шустова відбулось засідання робочої групи,на якому розглядали перспективи відбудови та розширення госпіталю ветеранів, а також розвиток «Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії.

 Участь у засіданні взяли заступник голови ОДА Руслан Шиханов, керівники структурних підрозділів ОДА. Учасники наради обговорили локацію та загальний стан будівлі, у якій розміщується шпиталь. Представники “Госпіталю ветеранів війни” Запорізької обласної ради, в першу чергу, звернули увагу на площу, яка є недостатньою для закладу. Через недостатню кількість приміщень доводиться проводити велику кількість процедур в одному кабінеті, що дуже незручно. Територія, на якій зараз знаходиться госпіталь — це попередньо адаптована житлова будівля.

Представники обох закладів зауважили, що для подальшого функціонування необхідно узгодити усі рішення, розглянути можливі варіанти та перспективи, зробити приміщення доступним та розмежувати два напрями: реабілітація і суспільний захист та реабілітація і навчання.

Нагадаємо, що наразі в області більше 15 тисяч ветеранів АТО/ООС, понад 18 тисяч осіб мають статус учасника бойових дій, а під дію закону про статус ветерана війни підпадають близько 40 тисяч, і тому існує велика потреба у відбудові “Госпіталю ветеранів війни”. Є плани створити на базі госпіталю ветеранський ХАБ на основі співпраці з Хортицькою реабілітаційною  академією, яка працюватиме на території шпиталю.

Департамент культури та інформаційної політики

Источник