Вихователька з Полтавщини бореться з лімфомою та просить допомогти пройти курс хіміотерапії

Вихователька з Тахтаулівського НВК, що в Полтавській області, просить небайдужих до чужого горя допомогти з лікуванням онкології. Пані Юлія Сидоренко працює останні три роки вихователем групи продовженого дня в дитсадку.

34-річній жінці у квітні 2020 року ставили діагноз “пневмонія”, однак потім лікарі знайшли в пацієнтки злоякісні пухлини.

Діагноз у жінки — фолікулярна злоякісна лімфома третього ступеня. Курс хіміотерапії коштує 30 тисяч гривень, а їх потрібно пані Юлії пройти хоча б шість. Втім, такої великої суми грошей жінка не має де взяти, адже сама утримує родину. Її чоловік — інвалід першої групи та сам потребує допомоги та лікування. Син Юлії навчається в третьому класі.

Чоловік Микита Сидоренко говорить, що прожив з жінкою два роки, а потім в нього відмовили нирки. Однак Юлія не кинула його, а допомагає та піклується.

У квітні її привезли в тяжкому стані до реанімації інфекційної лікарні. В пацієнтки була рідина в легенях: два літри у лівій легені. Лікарі її відкачували. Після інтенсивної терапії жінку поклали в Полтавський онкологічний диспансер та взяли біопсію. Біологічні зразки направили в Київ. Там діагноз підтвердили: лімфома й вже третього ступеня.

Пані Юлія каже, що наразі їй дуже важко, адже болять ноги та даються взнаки побічні дії після хіміотерапії.

Колеги жінки говорять, що діти дуже люблять виховательку. Тому не хочуть іноді йти додому, адже в класі у тих свій творчий світ. Вони допомагають хворій, але сума непідйомна для селян.

Курс хіміотерапії в жінки починається завтра, 18 серпня. Усі охочі допомогти можуть перерахувати кошти на картку Приватбанку: 4731 2191 1899 9931 Сидоренко Юлія Анатоліївна.

Як повідомляло видання 05366, молодій кременчужанці потрібна допомога у боротьбі з лімфомою.

Источник