«Він має бути родзинкою нашого міста»: у Вінниці триває реконструкція центрального парку імені Леонтовича

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Фото: Суспільне Вінниця

У Вінниці триває реконструкція центрального парку імені Леонтовича. Почали ремонт наприкінці минулого тижня. Нині оновлюють 4 тисячі квадратних метрів асфальту, мають замінити лавки й урни та встановити бордюри.

Про це Суспільному розповів директор парку Олександр Мельник.

Фото: Суспільне Вінниця

Під час реконструкції також планують облаштувати нові тротуари та зробити зливові каналізації, аби вода під час дощу стікала в зелені зони. Оновлення чекає і на алею видатних вінничан.

"Планується відновити на деяких ділянках в центральному парку асфальтне покриття, відновити навколо клумб бордюри. Також в планах відновлення алеї видатних вінничан. Там також планується відновити асфальт, встановлення нових лав та урн, які придбали благодійники. Це 10 штук. Також зробили косметичний ремонт нашого фонтану, заробляли там тріщини і оновили лакофарбове покриття", розповів директор парку Олександр Мельник.

Фото: Суспільне Вінниця

Реконструкцію пішохідної зони проводять в рамках поточного щорічного ремонту, каже Олександр Мельник. Замовником є міський департамент комунального господарства та благоустрою.

"Це ж центральний парк, він має бути родзинкою нашого міста і він має бути в ідеальному стані. Це один із таких перших етапів, який ми розпочали, адже я не пам'ятаю, коли проводилися такі ремонтні роботи. Зазвичай це був якийсь ямковий ремонт", пояснив директор парку Олександр Мельник

Фото: Суспільне Вінниця

Вартість реконструкції пішохідної зони у парку з вулиці Хлібної – близько 4 млн гривень, розповів Суспільному директор міського департаменту комунального господарства та благоустрою Юрій Семенюк.

Ось, що кажуть про ремонт парку вінничани, з якими ми поспілкувалися.

"Я вважаю, що ремонти треба підтримувати. Це наша природа, і ми маємо її охороняти і підтримувати", – розповів вінничанин Аркадій Григорович.

"Я вважаю, що наша держава на ремонти та барабани витрачає занадто багато грошей. Ремонти – це не погано, але на них багато списують грошей. Якщо на них виділяють багато коштів, які б могли витратити на оборону здатність країни, то це зайве", – розповіла вінничанка Євгенія.

"Якщо на бюджет цей ремонт особо не впливає, то можна робити. Не завадить. Але щось таке грандіозне, то не потрібно робити. Лавочок тут не вистачає. Їх потрібно в будь-який час встановлювати", – пояснив вінничанин Олег.

Фото: Суспільне Вінниця

Ремонтні роботи з реконструкції парку планують завершити до 20 серпня.

Новости Украины