Вінничанин просить упорядкувати транспортну розвʼязку на одному з перехресть міста

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Фото: Суспільне Вінниця

Упорядкувати транспортну розвʼязку на перехресті біля Будинку Офіцерів просить у петиції вінничанин Євгеній Біліченко. За його словами, виїжджаючи на перехрестя та здійснюючи поворот ліворуч, водії не встигають завершити маневр.

Відповідну петицію вінничанин зареєстрував 5 грудня на сайті міськради. Наразі вона набрала 11 голосів із 350 необхідних.

"Прошу розглянути пропозицію щодо внесення зміни в транспортну розв'язку на перехресті вулиць Замостянська-Коцюбинського, а саме: при виїзді на перехрестя та здійснення повороту ліворуч, не можливо вчасно завершити маневр. Транспортні засоби, які були останні в черзі на поворот ліворуч, так і залишаються на перехресті, так як пішов рух інших учасників дорожнього руху. Це створює як незручності, сприяючи обставинам для скоєння ДТП", — йдеться у петиції.

Фото: Суспільне Вінниця

Об 11 годині 8 грудня світлофори на перехресті не працювали через планове відключення електроенергії. Але критичної ситуації немає, каже водій Володимир. Перехрестя небезпечним не вважає. Водіям радить повторити правила дорожнього руху. Аби встигнути завершити маневр, не потрібно їхати на миготливий жовтий. І тоді всі встигатимуть проїхати перехрестя.

До кінця збору голосів залишилося 11 днів. У мерії її розглянуть, якщо проголосують 350 містян.

Новости Украины