Вірменія Петракова зіграла внічию з Кіпром у товариському матчі

Александр Петраков. Фото — ffa.am

Збірна Вірменії у Єревані зіграла внічию з Кіпром у товариському матчі – 2:2.

Гості повели у рахунку наприкінці першого тайму зусиллями Андреаса Каро. На 51-й хвилині 19-річний Грант-Леон Ранос відновив паритет на табло.

Через вісім хвилин Ранос, який представляє молодіжну команду Баварії, відзначився ще раз. Однак втримати перемогу Вірменії не вдалося. На 83-й хвилині Дімітріс Христофі встановив остаточний рахунок зустрічі.

Нагадаємо, що збірну Вірменії очолює екс-тренер збірної України Олександр Петраков. У дебютному матчі на чолі вірменської команди український фахівець програв Туреччині (1:2).

Вірменія посідає останнє місце у групі D відбірного турніру на Євро-2024. 16 червня команда Петракова на виїзді зіграє з Уельсом.