Вже 5 країн планують використати українську «Дію» для створення своїх цифрових додатків

Уже 5 стран планируют использовать украинскую "Дію" для создания своих цифровых приложений

Мінімум п’ять країн планують використати застосунок "Дія" як основу для створення власних цифрових додатків.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв’ю віцепрем’єр-міністра — міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова Радіо Свобода.

За словами Федорова, це кілька європейських країн, а також країни Азії та Африки.

"Це більше, ніж 5 країн. Ми ведемо комунікацію щодо впровадження "Дії" в цих країнах. По суті, це такий певний елемент дипломатії стає для нас. І ми повинні розвивати, я вважаю, цей принцип win-win, тобто допомагати іншим країнам розвиватися. І через "Дію" ми намагаємося його впроваджувати", — зазначив міністр.

Він зауважив, що таким чином можна залучити непогані кошти до українського бюджету.

"У нас — кілька таких продуктів, які входять у комплекс впровадження "Дії". І кожен із цих продуктів може коштувати десятки мільйонів доларів. І тому може йтися про мільярди гривень від однієї країни щодо впровадження «Дії» за короткий період часу. Тому що продається не тільки технологічний продукт і не тільки один, а ще експертиза і консалтинг", — пояснив Федоров.

РБК-Україна незодавно повідомляло, що міністр цифрової транформації України Михайло Федоров заявив, що 2023 рік буде новою ерою розвитку "Дії".

Крім того, ми писали, що команда Мінцифри разом з Міноборони, МОЗ, Мінветеранів, Мінсоцполітики розробили план з цифровізації військово-лікарської комісії.

 

Джерело

Новости Украины