Volvo показала новий концепт електромобіля

Volvo показала новий концепт електромобіля

Фото: Volvo Cars Volvo показала «маніфест» для своїх майбутніх електромобілів

Свій Concept Recharge автовиробник проголосив «маніфестом для наступного покоління повністю електричних Volvo».

Компанія Volvo Cars представила новий концепт-кар Concept Recharge, який «стає маніфестом для наступного покоління повністю електричних Volvo».

«Головний меседж, закладений в основу Concept Recharge, — «менше, але краще». Наприклад, усунувши складність конструкції ДВС, інженери розвинули пропорції автомобіля: збільшили простір в салоні, поліпшили аеродинаміку. Це наступне покоління електромобілів, першим з яких стане авто на новій електричній технологічній базі і буде мати плоску підлогу, як відображено в Concept Recharge», — йдеться в прес-релізі компанії.

У новому концепті дизайнери розширили колісну базу, збільшили розмір коліс, вкоротили звіси. Внутрішній простір збільшено, змінено і положення сидінь. Традиційну решітку радіатора замінили щитоподібною конструкцією, яку підтримує новий дизайн головних фар «Молот Тора». Вертикальні задні фари виконані традиційно, але дещо переосмислено: з’явився комплект крил, що висуваються на великій швидкості.

В інтер’єрі центром нового інтерфейсу системи мультимедіа став великий 15-дюймовий сенсорний дисплей над центральною консоллю.

На даху автомобіля розташували датчик LiDAR, який буде збирати дані про ситуацію навколо автомобіля в режимі реального часу.

«Майбутній повністю електричний кросовер Volvo в стандартній комплектації буде оснащений інноваційними технологіями в сфері безпеки, які допоможуть компанії врятувати ще більше життів. Електрокросовер розробляють відразу з датчиками LiDAR і комп’ютером автономного керування, який працює із системою на кристалі NVIDIA DRIVE Orin. У співпраці з Zenseact і Luminar, Volvo поєднує своє сучасне апаратне забезпечення з програмним забезпеченням, щоб створити надійну технологію уникнення зіткнень», — обіцяє виробник.

Нагадаємо, раніше Porsche представила спорткар преміум-класу, а McLaren показала новий кабріолет.

АвтоВАЗ показав концепт нової Lada Niva

Джерело

Новости Украины