Воррен: Якщо умови щодо бою з Усиком не будуть погоджені найближчим часом, шукатимемо нового суперника для Ф’юрі

Воррен: Якщо умови щодо бою з Усиком не будуть погоджені найближчим часом, шукатимемо нового суперника для Ф’юрі

Тайсон Фьюри и Александр Усик, фото — Getty Images

Промоутер Френк Воррен заявив, що якщо переговори щодо об’єднавчого бою між чемпіоном WBA/WBO/IBF/IBO у надважкій вазі Олександром Усиком та володарем титулу WBC Тайсоном Ф’юрі не будуть завершені найближчим часом, то він вивчатиме інші варіанти для свого клієнта.

«На жаль, новин немає. І я знаю, що продовжую це повторювати щоразу, коли дізнаюся, що переговори затягуються ще кілька днів. Але час до 29 квітня вже закінчується, і я думаю, нам доведеться, дуже скоро, або підвести межу під цим і шукати нового суперника для Ф’юрі, або ми погоджуємо умови і підписуємо контракт з Усиком».

«Я знаю, що люди хочуть знати, що відбувається, а ми хочемо, щоб квитки вже надійшли у продаж… Але це вийшло трохи складніше, ніж очікувалося. Я сподіваюся, що ми завершимо переговори. У нас лишилося не так багато часу. Я був би дуже здивований, якби до початку наступного тижня ми не зробили будь-якого оголошення по бою Ф’юрі та Усика».

Ф’юрі та Усик планують провести очний бій за звання абсолютного чемпіона світу 29 квітня у Лондоні на стадіоні Вемблі. При цьому промоутер Едді Гірн вважає, що бій все ж таки проведуть у Саудівській Аравії.

Промоутер українця Олександр Красюк розповів, що крайнім терміном для переговорів із командою Ф’юрі стане 4 березня. Батько британця Джон Ф’юрі впевнений, що розподіл гонорару має бути 60 на 40 на користь Тайсона, а ось сторона українця хоче 50 на 50.

Джерело

Новости Украины