Всі школи Кременчука будуть працювати у дві зміни

Навчання VS Коронавірус

У нашому місті вже з понеділка, 12 жовтня, всі школи переводять у дві зміни. Це пов’язано з погіршенням епідеміологічної ситуації через поширення коронавірусу, передається на сайті Кременчуцької міськради. 

Як зазначається, для початкових класів проводитимуть всього три уроки. Діти перебуватимуть в школі з 08:00 до 11:00. 

Після цього, з 11:00 до 12:00 у всіх школах робитимуть санітарну обробку та дезінфекцію. Вже згодом, з 12:00 до 15:00 – триватиме друга зміна для учнів початкових класів.

Щодо учнів 5-11 класів, для них проводитимуть максимум чотири уроки. Перша зміна навчатиметься з 08:00 до 12:00. Після цього розпочнеться година санітарної оброки. А вже з 13:00 до 17:00 – проводитимуть уроки для другої зміни. Всі інші уроки проходитимуть дистанційно – в онлайн-режимі. 

Крім цього, у всіх школах відбулися зміни щодо харчування дітей. Відтепер, школярів годуватимуть лише фасованою продукцією та видаватимуть чай. Причина – за три години кухарі не встигнуть нагодувати всіх дітей і помити посуд. Відіграє роль і безпеки – одноразовий посуд куди безпечніший, ніж багаторазовий. 

Утім, які і раніше, у всіх школах Кременчука продовжать годувати дітей пільгових категорій. Оскільки, таких діток не багато. Для них встигнуть все приготувати та помити після них посуд. 

Як відомо, у деяких школах класи вже були відправлені на самоізоляцію. Це пов’язано з тим, що у вчителів був виявлений коронавірус.

А ось дитячі садочки в Кременчуці працюватимуть без змін. Поки що. Нині всіх батьків закликають берегти своє здоров’я та здоров’я своїх дітей. А також, максимально дотримуватися всіх правил карантину.

Раніше, видання 05366 писало: «Дистанційка з листопада та карантин на вихідні: що говорять лікарі та нардепи». А також: «Відкритий перелом: школярка в Горішніх плавнях зламала лелеці «ногу» та «Лише початок: за добу в Кременчуці 63 нових випадків коронавірусу». 

Прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради

Источник