У Бердянську затримують зарплати комунальникам

В Бердянске задерживают зарплаты коммунальщикам

У тимчасово окупованому Бердянську на комунальних підприємствах почалися затримки із заробітною платою.

Про це повідомляють у Бердянському міськвиконкомі. Також окупанти затримують соціальні виплати: пенсії, дитячі, допомогу по інвалідності тощо.

А ще, окупаційна влада урізала зарплату співробітникам Запорізької АЕС, які підписали контракти з органами окупантів. Колаборантам анонсували скасування трудового стажу і зароблених за України відпусток.

Нагадаємо, окупанти привезли персонал Калінінської АЕС на ЗАЕС. Інженерів, старших змін та електрослюсарів. Їм пропонують контракти на півроку, а також можливість перевезти сюди і сім'ї.

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України