У Чернівцях понад 2 тисячі містян подали заявки для отримання транспортної картки — для чого це потрібно

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівцях понад дві тисячі людей, які мають право на безкоштовний проїзд, заповнили анкету на отримання транспортної картки. Вона потрібна для обліку пільговиків, коли у місті запрацює електронний квиток.

Про це у коментарі Суспільному сказав керівник тролейбусного управління Петро Лисак.

Транспортні картки отримають вісім категорій містян — пенсіонери, люди з інвалідністю, учасники бойових дій, люди, які травмувались під час аварії на Чорнобильській АЕС тощо. Перші, хто отримає пільгові картки — учні.

За словами Лисака, про те, що картка готова, повідомлять через електронну пошту або за номером телефону заявника.

Як отримати картку

Потрібно вказати персональні дані — прізвище, ім'я та по батькові, дату народження, паспортні дані. Також транспортна картка має містити фотографію. Під час перевірки на маршрутах контролери будуть ідентифікувати власника картки саме по фотографії. Дизайн картки для усіх категорій однаковий.

Заповнити реєстраційну форму можна на офіційному сайті управління у розділі "Реєстрація на отримання е-квитка" або за посиланням.

Де отримати картку

Картки видаватимуть працівники у ЦНАПах. Вони також консультуватимуть людей телефоном.

"Ці люди працюватимуть і в тролейбусному управлінні й у ЦНАПах. Також прийматимуть людей, які не можуть подати електронну заявку", — каже Лисак.

За його словами, 1 січня 2023 року у тролейбусах та комунальних автобусах міста мають запровадити електронний квиток.

Що відомо

  • Збір та обробку заявок розпочали 5 жовтня. За одну добу понад 1200 людей заповнили реєстраційну форму.
  • У Чернівцях виконком міськради з 1 жовтня підвищив тариф на проїзд в тролейбусах до 10 гривень. Учні їздитимуть безкоштовно, студенти сплачуватимуть 5 гривень.
  • З 1 жовтня валідатори у тролейбусах Чернівців не видають друковані чеки після сплати за проїзд. Контролери отримують дані про оплату з банківських карток пасажирів через термінал.
  • Тролейбусне управління у Чернівцях підписало договір на постачання п'яти нових тролейбусів та п'яти вживаних автобусів Mercedes-Benz.

Новости Украины