У двох знеструмлених районах Харкова з’являється світло

До будинків у Холодногірському та Новобаварському районах почали подавати електрику.

Відновити електрику та інтернет обіцяють найближчим часом.

У частині Холодногірського та Новобаварського районів Харкова, які залишилися знеструмленими через обстріл критичної інфраструктури, почали подавати електроенергію. Незабаром електрикою будуть забезпечені всі райони міста, — повідомили у Харківській міській раді з посиланням на мера Харкова Ігоря Терехова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як жителям Харківщини підготуватися до знеструмлення

Також через обстріли пошкоджені оптичні магістралі, що забезпечують інтернет-з’єднання та кабельне телебачення у центрі Харкова. Їх обіцяють відремонтувати до ранку.

«Оператори працюють над ліквідацією наслідків «прильоту» та обіцяють, що до вечора чи завтрашнього ранку все відновлять. У цьому питанні між провайдерами — повна взаємодія», — сказав Терехов.

Як писав UA-NEWS.in.ua, увечері 11 вересня після обстрілу окупантами ТЕЦ-5 та Зміївської ТЕС у Харкові зникло світло одночасно в усіх районах, виникли проблеми з водопостачанням.

Електроенергія у будинках більшості мешканців міста зʼявилася близько 12:00 12 вересня, однак за кілька годин її знову не було, світло увімкнули ввечері. Наступного дня знову були перебої.

Джерело