У Харківській області знову діють графіки погодинних відключень світла

Електроенергію вимикатимуть на три години.

Харківщина стала одним із семи регіонів України, де у середу погодинно вимикають світло. 

Із 06:00 2 листопада енергетики ввели в дію графіки погодинних відключень. Відповідну інформацію опублікувало «Укренерго». 

«Наразі Диспетчерський центр НЕК «Укренерго» надав операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяги для обмеження електропостачання саме в форматі графіків погодинних відключень для споживачів у Центральному (Київ, Київська, Чернігівська, Черкаська та Житомирська області) та Північному (Сумська, Харківська та Полтавська області) регіонах країни.

На Харківщині світло вимикатимуть на три години. Про це UA-NEWS.in.ua розповів начальник управління інформаційної політики та роботи зі споживачами компанії «Харківобленерго» Володимир Скічко.

«Поки будемо дотримуватися графіка, а там подивимось» — додав він. 

Графік оприлюднений на сайті «Харківобленерго» у файлі за посиланням.

В «Укренерго» пояснили, що графіки погодинних відключень передбачають обмеження для певних груп споживачів щодня, але за певним розкладом, складеним операторами розподільчих мереж для кожної області.

«Обмеження споживання необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, забезпечити стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій після того, як електромережі були ушкоджені ракетними обстрілами та атаками дронів росіян. Такі заходи дають можливість енергетикам якомога швидше відновити ушкоджені енергооб’єкти, балансувати систему та забезпечувати енергоживленням всіх споживачів», — пояснили енергетики.

Нагадаємо, 1 листопада на Харківщині також погодинно вимикали світло. 

Джерело