11 грудня вдень, під час відпрацювання у Краматорському районі, поліцейські зупинили авто Volkswagen під керуванням 35-річного водія. Під час поверхневої перевірки транспортного засобу поліцейські виявили чималий вантаж: слабоалкогольні напої, пиво, вино, коньяк та віскі. На питання, з якою метою громадянин перевозить алкогольні напої, патрульні конкретної відповіді не отримали. Тож для встановлення обставин справи охоронці порядку передали водія співробітникам Краматорського РУ поліції. Як з’ясувалося надалі, чоловік вже не вперше притягається до адміністративної відповідальності через реалізацію алкогольних напоїв. Нагадуємо, що на території Донецької області на період дії правового режиму воєнного стану заборонено торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі.
Вам также может быть интересно
У Краматорську на перехресті вулиць Валентина Шеймана та Ярослава Мудрого сталося ДТП. На
Дорога з міста всіяна нерозірваними снарядами, а ворожі дрони знищують будь-який транспорт. Під час
14-річна Юлія Аксенченко загинула 27 червня 2023 року, коли російські військові завдали ракетних
17 жовтня російські окупаційні війська обстріляли Дружківку та атакували FPV-дроном територію відділення «Донецькоблгаз». Про це повідомили у «Донецькоблгаз»
Організація Об’єднаних Націй і, зокрема, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголосили 15 жовтня «Всесвітнім днем миття
Вночі 14 жовтня, о 23:25, Краматорськ зазнав ворожого удару. Про це повідомили в
27-річна Марія Ковальова з Краматорська попри небезпеку прифронтового міста щодня працює для стабільної
Стартовал Чемпионат Донецкой области по спортивному ориентированию. В Брусино состоялся I этапа Кубка, в
Текст радіодиктанту національної єдності у 2025 році прочитає відома акторка Наталія Сумська, пише «Освіта». «Авторкою
Триває повномасштабна війна за Незалежність України, і в той час, коли військові борються за
Крок за кроком до безпеки: піротехніки Донеччини знищили 80 вибухонебезпечних предметів Піротехнічні підрозділи ДСНС
Відбулася нарада щодо організації та проведення одноразової грошової виплати дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського
Управління з питань ветеранської політики Краматорської міської ради у пошуку фахівця із супроводу
Студенти Краматорського фахового коледжу технологій та дизайну спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика»
Олена Шавкун, жителька Красногорівки Мар’їнської громади, у 2022 році разом з родиною виїхала
«Культурний хаб Донеччина» в Києві 12 жовтня запрошує всіх охочих, хто прагне емоційного відновлення
Про це повідомляє голова Донецької обласної державної адміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.
На базі релокованого до Кропивницького Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді з
Ситуація з водопостачанням у регіоні залишається складною, інформує Донецький обласний центр контролю та профілактики
Директор Музею історії Краматорська Наталія Волошина відзначила 50-річний ювілей професійної діяльності. Про цікаву подію
