У Львові експериментують із подачею гарячої води по графіку

Фото ілюстративне з відкритих джерел

У Львові низка обʼєднань співмешканців багатоквартних будинків (ОСББ) у Сихівському районі експериментують із подачею гарячої води по графіку.

Як повідомляє «Tvoemisto.tv», у такий спосіб вони пробують економити.

«Деякі ОСББ, які вже користуються індивідуальними тепловими пунктами, з метою економії встановлюють графіки подачі гарячої води. Приміром, є ОСББ, що на нічний період часу — з 23:00 чи 00:00 год. по 5 ранку — відключають подачу гарячої води, бо вважають, що мешканці в такий час не користуватимуться нею. Вони прийняли таке рішення економити. Ця система індивідуальних теплових пунктів — це програма, в межах якої можна передбачати подачу і зупинення на певний період гарячої води», — повідомила керівниця Сихівської районної адміністрації Галина Гладяк.

За словами голови Сихівської РА, зараз триває такий есперимент, і надалі зможуть зрозуміти, який відсоток вдається зекономити мешканцям.

Довідково. Індивідуальний тепловий пункт — це автоматизована модульна установка, що передає теплову енергію від зовнішніх теплових мереж (котельної) до системи опалення, гарячого водопостачання, вентиляції або технологічних процесів житлових та промислових будівель.

Як повідомлялося, у Львівській міській раді готуються до пічного опалення.

Джерело