У Мелітополі хочуть повернути кріпосне право — раби мають працювати без вихідних

В Мелитополе хотят вернуть крепостное право - рабы должны работать без выходных

У Мелітополі, який окупанти досі помилково вважають російською територією, хочуть "посилити" робочий тиждень.

З такою ініціативою виступила така собі Асоціація підприємців з розвитку бізнес-патріотизму. Ідея полягає в тому, щоб ввести на території Московії шестиденний робочий день.

Це зовсім не загострення психічного розладу пацієнта "профільного" диспансеру. Це цілком собі офіційний напрямок. До того ж, спрямоване не головлікареві "дурки", а міністру праці рф.

Як обґрунтування "патріотичні бізнесмени" навели приклад "Великої вітчизняної війни", коли громадянам, які залишилися в тилу, доводилося працювати і по шість, і навіть по сім днів на тиждень.

Щоправда, залишається незрозумілим, до чого тут Друга світова, якщо ніякої війни, за запевненнями роспропаганди, і в помині немає, а є СВО? Але це питання, як ви розумієте, з розряду риторичних.

Як бачимо, крім товариша Сталіна, Великого терору, судів-"трійок" і розстрілу, які ще не зовсім стерлися з пам'яті населення, на московії вирішили згадати кріпосне право. Яке, нагадаємо, було скасовано 162 роки тому, ще 1861-го.

Чи будуть оплачувати додатковий робочий день, чи "не час шикувати — ворог рветься наступати", не уточнюється. Але любителям русского мира ми б порадили особливо з грошового питання не спокушатися і рожевих ілюзій не плекати.

Відразу ж хочеться відзначити новий "оруеллівський" вислів — утім, навіть автор культового "1984" напевно помер би від нападу професійної заздрості. "Бізнес-патріотизм" — це що за звір такий? 

Наприклад, в Україні є, якщо можна так висловитися, бізнес-патріоти. Вони допомагають ЗСУ, мирним жителям, дітям, вимушеним мігрантам — кому хочуть і кожен по можливості.

Але цю якість не можна розвинути — особливо якщо її немає. А якщо вона є, то й розвивати її не треба — це ж не біцепси.
А якщо на росії виникла необхідність у "бізнес-патріотизмі" — це означає, що його на болотах просто немає. І прокачати його не представляється можливим.

А ось ці вигадки про шестиденний робочий тиждень — це, кажучи по-простому, називається "закручування гайок".

До речі, непогано б, у рамках підняття рівня патріотизму, почати своїм же піддослідним колаборантам-бюджетникам зарплату платити. А, окупанти? Це б різко поліпшило ставлення до русского мира.

А то навіть найбільш "відбиті" колобки вже нарікають: мовляв, як же так, ми вам вірою і правдою служили, а ви ось як нам відплатили? Точніше, не відплатили!

А як ви хотіли, зраднички — вашу породу ніхто не любить. Навіть дикуни-рашисти…

Джерело

Новости Украины