У Мелітополі окупанти знову взялися грабувати курортний бізнес

В Мелитополе оккупанты снова взялись грабить курортный бизнес

Усі підприємці Мелітопольського району, які займаються бізнесом на курортних "локаціях", зобов'язані надати документи в "адміністрацію". Тим, хто цього не зробить, заробляти не дозволять.

Оголошення про те, що всі, хто хоче заробити в туристичний сезон, з'явилося тільки 1 червня. На надання документів дають лише кілька днів.

— Шановні підприємці смт Кирилівка та м. Мелітополь загалом, які планують ведення підприємницької діяльності на пляжних територіях курорту Кирилівка (пляжні кафе, водні та ігрові атракціони, гірки тощо). Вам необхідно в термін до 5-6 червня 2023 року приїхати в адміністрацію Кирилівського сільського поселення з реєстраційними документами.

Якщо враховувати, що більша частина власників курортного бізнесу — це іногородні підприємці, то такі короткі строки подання заяви дуже навіть зрозумілі. Хто не встиг — той запізнився. А запізниться більшість. А на незаявлений бізнес, як то кажуть, завжди знайдеться новий господар.

Також досить дивно чути про якийсь курортний сезон, коли обстріли ЗСУ досягають найвіддаленіших "ділянок" окупованих територій, а вже в Мелітополь прилітає на постійній основі.

Звичайно ж, не варто сподіватися, що окупанти в такий спосіб хочуть упорядкувати ринок надання "курортних" послуг — щоб процес був прозорим, а конкуренція — чесною.

Про чесність окупантів стало відомо після початку повномасштабної війни.

Уже в серпні рашисти стали масово "віджимати" бази відпочинку — у 2023 році навіть з'явився список, скільки ж їх "націоналізовано". Тільки в Кирилівці рашисти прибрали до рук десятки, якщо не сотні об'єктів.

Ці маневри пояснюються дуже просто: навіть тих нечисленних охочих заробити на ефемерних курортниках просто "посадять" на відсоток: мовляв, хочеш працювати — внось частку малу на розбудову "русского мира".

Ба більше, як стверджують місцеві жителі, в окупантів усі "сфери діяльності" вже поділено: хто кафе і бари підсапує, хто — пляжних продавців усілякої харчів, хто — приватні бази відпочинку, хто — власників надувних гірок.

Вкрасти чуже і видати це за своє — відмінна риса наших північних сусідів.

Але невже вони справді настільки дурні, щоб вірити у вдалий курортний сезон-2023?

Або — знову ж таки, як заведено в росіян — щосили намагаються робити гарну міну за дуже і дуже поганої гри.

Джерело

Новости Украины