У Мелітополі військові рф окупували ринки, а довкола міста змінюють тактику дислокації та пакують речі

В Мелитополе военные рф оккупировали рынки, а вокруг города меняют тактику дислокации и пакуют вещи

Події в Бєлгородській області наводять паніку на військових російської армії, які дислокуються в Мелітополі та навколо міста.

Так, за інформацією мешканців Токмака та Молочанська, де щодня ворог зазнає суттєвих втрат через регулярні обстріли угруповань рф ЗСУ, рашисти виходять із цих міст. Якщо раніше вони влаштовували свої бази в школах, ангарах, на підприємствах Токмака і Молочанська, то зараз ворог змінив тактику. Вояки розселяються в приватних будинках по селах, посадках і риють бліндажі в полях, ховаючись під землею. Ба більше, у бесіді з місцевими кажуть прямо: "Коли ви вже будете наступати? Ми зібрали речі".

У самому Мелітополі збільшується кількість військових. Особливо багато їх у нижній частині міста в районі ринків Центральний, Зразковий, де місцеві торгаші роблять бізнес на військовій формі армії рф. Рашисти в активному пошуку "сіточки" — літньої форми у зв'язку зі спекотною погодою.

Крім того, останнім часом на аеродром активно завозять цистерни з паливом. Над авіамістечком і в околицях щодня кружляють вертольоти.

 

А тим часом окупанти готують до евакуації експонати з музею Бердянська, а з Мелітополя до Санкт-Петербургу вивезли танк Т-70, який стояв на меморіалі "Братське кладовище".

Саме ця бойова машина, що входила до складу 22-го гвардійського танкового полку, брала участь у визволенні міста від німецько-фашистських загарбників. І дуже символічно, що рашистські загарбники його вирішили зняти перед втечею.

 

Джерело

Новости Украины