У Мелітополі «Злі мавки» приготували окупантам алкоголь із сюрпризом

В Мелитополе “злые мавки” приготовили оккупантам алкоголь с сюрпризом

"Тиха" війна жителів Мелітополя, як і всієї окупованої частини України, триває. Рашисти не можуть почуватися в безпеці ніде.

Орки в канавах вашого міста!

Цього разу відомий в Україні рух "Злі мавки" вирішив зіграти на головній слабкості окупантів — їхній невгамовній любові до алкоголю

— Бажання випити в сухий закон приспало пильність орків у Запорізькій області, і ми знайшли лазівку, як доставити їм до столу чудо-напої. Кухня "Мавки" представляє: урожай-2023, купаж кінської дози проносних і паршивого пійла.Зустрічайте! Обгиджені орки у відключці в канавах вашого міста!

Масові отруєння окупантів українці стали практикувати з перших місяців війни. Хрестоматійна історія трапилася у квітні 2022 року в тоді ще окупованому Ізюмському районі Харківської області.

Місцеві жителі пригостили отруєними пиріжками бійців 3-ї мотострілецької дивізії. Унаслідок "обіду" двоє окупантів загинули одразу, 28 потрапили до реанімації.

— Ще близько 500 військовослужбовців 3 мотострілецької дивізії рф перебувають у лікарнях унаслідок важкого отруєння алкоголем невідомого походження, — повідомляла тоді українська розвідка.

У червні відзначився Мелітополь — місцеві фермери обробили отрутою черешню, яку занадилися красти "визволителі", а ось мити ягоди, мабуть, у дитинстві їх не навчили. Як результат, дев'ятеро кадирівців із важким отруєнням потрапили до лікарні.

У серпні до мелітопольського госпіталю з Василівки доставили два десятки російських вояків. У їхній крові виявили ботулотоксин. Простіше кажучи, рашисти підхопили ботулізм — мабуть, скуштувавши в'яленої рибки невідомого походження.

Губить рашистів не пиво…

Але все ж головний винуватець бід окупантів — саме обожнюваний ними алкоголь. Остання інформація про масове отруєння вояків рф надходила з Мелітопольського району наприкінці квітня. Повідомлялося, що після вживання невідомого пійла близько 20 рашистів вирушили прямо на концерт Кобзона.

На щастя, подібним випадкам сприяє "сухий закон", ухвалений 5 травня гауляйтером Запорізької області Є.Балицьким. До 3 серпня 2023 року заборонено продавати алкоголь, за винятком пива, пивних напоїв, сидру, пуаре і медовухи. Міцне спиртне можна придбати тільки в "точках громадського харчування".

Ба більше, у певні дні продаж алкоголю заборонено повністю. Наприклад, 1 червня (День захисту дітей), 24 червня (День молоді), 1 вересня (День знань) — і далі за списком. Виняток — усе для тих же питних закладів.

Окупанти, в рамках дотримання "сухого закону", навіть водять магазинами Мелітопольського району потішні комісії, які ведуть роз'яснювальну роботу, чому важливо його дотримуватися. Власники подібних закладів, на камеру, звичайно ж, погоджуються, а після відходу "бродячого цирку" — з під поли продовжують продавати перевіреним клієнтам спиртне.

Усе вищевикладене призводитиме лише до одного — засилля катанки, "шмурдяка", і "самопалу" на алкоприлавках Мелітопольщини. І, відповідно, призводитиме до великої кількості жертв сурогатного пійла — як правило, серед окупантів, які без "синьки" не можуть прожити ні дня.

І це прекрасно!

Джерело

Новости Украины