У пенсіонерки працівники «газової» служби поцупили 5000 гривень

Довірлива жінка

У Кременчуці вчора, 11 березня, до квартири однієї пенсіонерки завітали люди, які представилися працівниками газової служби. Посвідчення у них, бабуся не запитала, але до свого помешкання впустила, передається на сторінці «Патрульна поліція Кременчука» в соцмережі Facebook. 

Як зазначається, коли невідомі пішли, пенсіонерка виявила, що у неї зникло 5000 гривень. Зовнішність крадіїв вона описала поліції. Після цього, поліцейські почали проводити пошуки. 

«У селі Соснівка копи виявили транспортний засіб і людей схожих за описом. Під час перевірки документів виявилось, що громадяни неодноразово притягувались до кримінальної відповідальності», – пояснили у поліції. 

Під час проведення поверхневої перевірки (відповідно до статті 34 Закону України «Про Національну поліцію»), у них знайшли ті самі гроші. Затриманих передали слідчим поліції. 

«Люди похилого віку часто стають жертвами шахрайських дій. Представники цієї категорії населення довірливо відноситься до незнайомих та їх пропозицій», – йдеться у повідомленні. 

Поліція закликає всіх кременчужан попередити своїх родичів похилого віку про подібну небезпеку. Насамперед, у незнайомців необхідно вимагати документ (посвідчення). Це допоможе переконатися, чи дійсно людина є представником тієї, або іншої організації. 

Звісно, що підробити можна й посвідчення. Тому, для надійності можна зателефонувати у газову компанію і переконатися, що та, або інша людина там дійсно працює і була відправлена за певною адресою для перевірки лічильника чи донесення якоїсь інформації. 

Раніше, видання 05366 писало: «Більше 55 тисяч: у Кременчуці спустошили рахунки мешканців».

Патрульна поліція Кременчука

Источник