У Росії намагаються розпалити скандал за образливий банер на матчі МЧС з хокею

Росія програла матч за третє місце на МСЧ з хокею
/ Спорт 24

Росія провалила молодіжний Чемпіонат світу з хокею 2021 року. Команда не змогла посісти призове місце, потупившись збірній Фінляндії в боротьбі за бронзу. Зате російські ЗМІ вирішили розпалити скандал щодо вболівальників збірної Фінляндії.

Окрім критики на адресу гравців та тренерського штабу, російські ЗМІ знайшли ще один привід для скандалу.

З чого все почалося

Молодіжний Чемпіонат світу з хокею відбувся в Канаді. Матчі проходили без глядачів. Але щоб хоч якось додати відчуття їх присутності, під час пауз у трансляції матчів показували вболівальників команд, які грають. Не став винятком і матч за третє місце, в якому зійшлися збірні Фінляндії та Росії.

До теми США виграли МЧС з хокею-2021, Росія програла фінам матч за 3-е місце: відео

В одній з таких перерв показали фінських вболівальників. Один з них тримав у руках банер з написом Ryssat kumoon. У перекладі – «росіяни повалені». От тільки слово ryssat у фінській мові має негативне значення. Так зневажливо в Фінляндії називають росіян, або всіх російськомовних у країні.

Tervehdys vain #u20fi pic.twitter.com/xDwbLxSSOm

— Miska Voutilainen (@MiskaBenjamin)
January 5, 2021

Фінського вболівальника одразу ж відключили від фан-камери. А в російських ЗМІ піднялася хвиля обурення. Цьому випадку присвятили свої матеріали не одне видання. А деякі журналісти навіть знайшли в інших трансляціях заклики фінських фанатів «повернути Карелію назад». І почали вимагати, щоб перед росіянами вибачилися.

Чим все закінчиться

Нічим. Молодіжний чемпіонат світу з хокею закінчився. Переможцем турніру стала збірна США, яка у фіналі обіграла Канаду. У матчі за третє місце Фінляндія обіграла Росію.

Навряд чи на самого фінського вболівальника чекає хоч якесь покарання. А росіянам залишається лише скаржитися.

Источник