У Сумах жінок вчили самообороні у рамках проєкту «Обізнана і захищена»

За інформацією: Суспільне Суми.

Суспільне Суми

Заняття з самооборони організували для жінок віком від 18 років у спортивному клубі Сум. Близько десяти учасниць зареєструвалися на захід, щоб освоїти базові прийоми самозахисту.

"Цей тренінг передбачав, що спочатку будуть тренінгові заняття, потім заняття з самооборони, і буде ще підсумковий захід. Це вже четверте заняття, на яке ми приходимо. Досить корисно. Сподіваюсь, що ці знання мені не знадобляться, але хочеться бути обізнаною і захищеною", — розповідає одна з учасниць Євгенія Стеценко.

Заняття розраховані приблизно на дві години. Спочатку на учасниць чекала розминка, потім – відпрацювання головних прийомів самооборони. Тренером запросили інспектора Патрульної поліції Сум Віталія Криченка.

Суспільне Суми

"Ми по всій області проводили: в Шостці, в місті Ромни, Лебедин, наразі місто Суми. Такі навички потрібні не тільки жінкам, вони можуть знадобитися в будь-яких ситуаціях: не тільки на вулиці, а й вдома, на роботі. Коли людина розуміє, що їй загрожує небезпека, може скористатися навичками і зберегти здоров'я чи життя", — говорить тренер.

Організатори тренінгу – громадська організація "Ліга сучасних жінок".

"З вересня у нас почався проєкт "Обізнана і захищена". Він складається з трьох частин: перша частина – це були психологічні тренінги, щоб дівчата та жінки могли справлятися з емоціями, владнати конфлікти, другою частиною були заняття з самооборони. Вони спрямовані на фізичний захист жінок і дівчат", — зазначила комунікаційна менеджерка ГО "Ліга сучасних жінок" Вікторія Гриценко.

У січні учасниці тренінгів з Шостки, Лебедина, Ромен і Сум візьмуть участь у творчих майстернях. Це буде завершальна частина проєкту.

Що відомо

  • Соціально-психологічний тренінг з протидії гендерно зумовленому насильству у Сумах тривав три дні. Учасницям тренінгу розказували, як діяти в ситуаціях, де є ознаки насильства.

Новости Украины