У Вінниці для родин загиблих захисників організували безкоштовну екскурсію

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Автобус, на якому провели екскурсію для родин загиблих захисників. Фото: Суспільне Вінниця

У Вінниці для родин загиблих військовослужбовців організували безкоштовну екскурсію містом. Провели її для сорока людей. Таке дозвілля влаштували вперше. Про це Суспільному розповіла адміністраторка "Ветеранського простору" Марина Вишневська.

"Це поєднується і корисне дозвілля, і люди спілкуються, і відпочивають", — каже Марина Вишневська.

Оглядову екскурсію містом на двоповерховому автобусі проводила гідеса Альона Сазонова.

"Ми нашу екскурсію розробили так, щоб всім комфортно було слухати. Вінничани спершу кажуть, що все знають, але потім зізнаються, що дізнаються багато цікавого", — каже Альона Сазонова.

Екскурсія для родин загиблих захисників. Фото: Суспільне Вінниця

Серед учасників екскурсії — Лейла. Розповідає, що до Вінниці з синами переїхала цьогоріч у квітні з Донеччини. Вона чоловіка, а діти батька втратили у травні під Бахмутом.

"Ми були на місці, доки могли, чоловік наполіг, щоб ми виїхали, ми були тут, коли він помер. Ми разом проводимо час тут. Дуже гарне місто. Ми в місті гуляємо", — розповіла Лейла.

Екскурсія для родин загиблих захисників. Фото: Суспільне Вінниця

Володимир і Світлана — батьки загиблого Павла Корнелюка. Суспільному Світлана розповіла, що син загинув у грудні 2017-го під Авдіївкою. Йому було 29. Усі ці 6 років, каже, вчиться жити без сина.

"Дуже хотіла проїхатися вулицями Вінниці. Дуже багато цікавого чого не знала. Мені дуже приємно їхати вулицями, скучила неймовірно", — каже Світлана.

Екскурсія для родин загиблих захисників. Фото: Суспільне Вінниця

Сина у російсько-українській війні втратила й Інна Голубчик. Сергій Куцак-Арʼянов загинув влітку 2014 року. Йому було 28. На екскурсію жінка прийшла, аби поспілкуватися з такими ж матерями та вдовами.

Екскурсія для родин загиблих захисників. Фото: Суспільне Вінниця

"Цікаво поспілкуватися зі своїми, автобус цікавий, по-новому подивитися на Вінницю зверху автобуса цікаво", — сказала Інна Голубчик.

Новости Украины