У Вінниці на розчищування дворів від снігу вийшли 300 двірників, а дороги посипали від першої ночі

У Вінниці на розчищування дворів від снігу вийшли 300 двірників, а дороги посипали від першої ночі

У ніч на 8 лютого, у Вінниці погіршились погодні умови. На заміну дощу, який розпочався ввечері, пішов сніг. Розчищати наслідки негоди місцеві комунальники взялися від першої години. Посипати дороги і тротуари протиожеледною сумішшю вулиці громади, вирушила 21 одиниця спецтехніки.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

«Спочатку спецтехніка посипає головні магістралі міста, а потім — другорядні вулиці. Наразі автошляхи Вінниці повністю розчищені. Часто робота снігоприбиральної техніки ускладнювалась через автомобілі, які стояли на узбіччях доріг. Шановні водії, не залишайте власний транспорт вздовж автошляхів, не перекривайте проїжджі частини та під’їзди до будинків. Також закликаю автомобілістів дотримуватися дистанції зі спецтехнікою. Такі елементарні правила допоможуть комунальним службам якісно прибрати місто від наслідків снігопаду та безперешкодно посипати дороги та тротуари протиожеледними матеріалами», — повідомив начальник відділу утримання об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради В’ячеслав Хілінський.

Також прибирали сніг і у дворах багатоповерхівок. За словами директора департаменту житлового господарства міської ради Романа Фурмана, до прибирання снігу на прибудинкових територіях залучили майже 300 двірників. Вони з шостої години ранку розчищали сніг та посипали доріжки протиожеледними засобами.

Нагадаємо, що прибирання біля своїх будинків мають забезпечити мешканці приватного сектору, адже комунальні служби розчищають лише магістральні вулиці. На спуски та підйоми вивезено піщано-сольову суміш, яку містяни використовують самі.

Інспектори Муніципальної варти продовжуютьконтролювати належне утримання прилеглих територій комерційних приміщень. Адже поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій – прибирання від криги та снігу мають забезпечити їхні керівники та власники. Така норма прописана в Правилах благоустрою міста. Лише за лютий працівники Муніципальної варти склали 4 протоколи підприємцям за невжиття протиожеледних заходів, надали 22 приписи управляючим компаніям, 33 – суб’єктам господарювання.

Источник

Новости Украины