У Вінниці проходять новорічні майстер-класи для дітей-переселенців

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Фото: Суспільне Вінниця

У Вінниці організували майстер-клас із виготовлення декоративного кролика з фетру для дітей-переселенців. Захід проводили в центрах за місцем проживання "VinSmart", розповіла Суспільному представниця центру Юлія Мончак.

Як правильно виготовити декоративного кролика учасникам майстер-класу розповіла Таїсія Дембовська голова вінницької молодіжної ради.

"Кролик з фетру, його виготовляємо як аксесуар на одяг. Також це символ 2023-го року", — розповіла Таїсія Дембовська.

Фото: Суспільне Вінниця

Найменшому учаснику майстер-класу Максиму 4 роки. Каже, кролика шиє вперше. Його повісить на ялинку.

На захід хлопчик прийшов разом зі своєю старшою сестрою Марією та мамою Оленою. Родина — переселенці з Київщини. Жінка говорить, участь в таких майстер-класах — можливість провести час із дітьми.

"Для сина це корисно, допомагає зануритися в атмосферу маленького свята. Це корисно, вдома відчувається напруженність, а тут дуже сподобалось", — каже переселенка Олена.

Фото: Суспільне Вінниця

Серед учасниць Катерина Гергель. Каже, шити їй подобається.

"Це допомагає зняти стрес. Можна навчитися декорувати одяг, рюкзаки і сумочки", — розповіла учасниця майстер-класу Катерина Гергель.

Майстер-класи з творчості для дітей переселенців вінницька молодіжна рада проводить з початку повномаштабного вторгнення

"ВПО все більше адаптовуються, тому ми почали проводити майстер-класи в центрах за місцем проживання "VinSmart". Такими заходами хочемо показати, що міська рада допомагає адаптуватися у місті", — зазначила начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак.

Фото: Суспільне Вінниця

Цього разу до заходу долучилися не лише діти, а й молодь. Загалом 25 учасників. Кроликів, які виготовили діти залишили собі.

Новости Украины