У Вінниці за нерозчищені від снігу і льоду території власникам комерційних приміщень надали 725 приписів

У Вінниці за нерозчищені від снігу і льоду території власникам комерційних приміщень надали 725 приписів

Інспектори Муніципальної варти у Вінниці за січень надали 725 приписів на власників комерційних приміщень та зробили 1248 усних зауважень за належне утримання прилеглих територій комерційних приміщень. З березня проводитимуть операцію «Первоцвіт».

Про це зазначено в повідомленні на сайті Вінницької міської ради.

«Враховуючи погодні умови, тримаємо на контролі дотримання норм, що передбачені в Правилах благоустрою міста. Нагадаю, що прибирання території від криги та снігу поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій мають забезпечити їхні керівники та власники. Лише за січень працівники Муніципальної варти надали 725 приписів на власників комерційних приміщень та зробили 1248 усних зауважень. Роботу продовжуємо й далі», — говорить начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Чигур.

У 2022 році працівники Муніципальної варти й надалі контролюватимуть стан благоустрою на території Великої Вінниці, охоронятимуть зелені насадження, водойми та земельні ресурси міста. Так, навесні розпочнеться активна робота з протидії спалюванню листя. Спеціальні мобільні групи, до складу яких входять представники Муніципальної варти, поліції та Асоціації органів самоорганізації населення, інспектуватимуть ситуацію не лише у самій Вінниці, але й на приєднаних територіях.

«Щовесни та щоосені працівники Муніципальної варти здійснюють роз’яснювальну та інформаційну роботу з вінничанами, задля запобігання можливому спалюванню листя та іншого сміття. Ми вже маємо позитивні результати такої роботи: все менше містян спалюють опале листя, гілля та бадилля. Так, за минулий рік інспектори склали 41 протокол на вінничан-паліїв. Порівняно з попередніми роками кількість випадків спалювання рослинних решток зменшилася на 71%», — зазначив начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Чигур.

1 березня у Вінницькій міській територіальній громаді розпочнеться операція «Первоцвіт-2022». Інспектори Муніципальної варти разом з працівниками Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, поліцією та громадськими екологічними організаціями виявлятимуть незаконний продаж ранньоквітучих весняних рослин, які занесені до Червоної книги України.

Також навесні інспектори Муніципальної варти розпочнуть перевірку водних об’єктів Великої Вінниці, аби не допустити забруднення річок та струмків. Перевірятимуть вигрібні ями та стоки на території приватних домоволодінь. Розпочне свою роботу і водний патруль, який стежить за ситуацією на міських пляжах, чистотою прибережної смуги, дотриманням правил поведінки на воді водіями малих суден та перевірятиме наявність у них відповідних документів.

У Вінниці за нерозчищені від снігу і льоду території власникам комерційних приміщень надали 725 приписів

У Вінниці за нерозчищені від снігу і льоду території власникам комерційних приміщень надали 725 приписів

Довідка.

Моніторити ситуацію та слідкувати за безпекою у місті інспекторам Муніципальної варти допомагають і вінничани. За 2021 рік на «Цілодобову варту» від містян надійшло 1393 звернення, через програму DocsVision — 1240 звернень, у Viber — 1104 звернення та у Facebook — 323 звернення. Загалом впродовж минулого року інспектори Муніципальної варти опрацювали 4060 звернень.

Здебільшого люди скаржилися на забруднення дворів чи прибережних зон побутовим або будівельним сміттям, самовільне встановлення обмежувачів руху, спалювання листя чи сміття на вулиці та забруднення водних об’єктів.

У разі виявлення порушень, вінничани можуть звертатися до Муніципальної варти за номером (050) 747 65 63 чи до Цілодобової варти за номером 15-60.

Источник

Новости Украины