У Запорізькій області тривають перевірки стану обслуговування внутрішньообласних автобусних маршрутів

За ініціативи Управління транспорту та зв’язку Запорізької обласної військової адміністрації 04.08.2022 було організовано спільний моніторинг на транспорті та стану обслуговування внутрішньообласних автобусних маршрутів. 

Перевірка відбулась за участі представників Нацполіції та Відділу державного нагляду (контролю) у Запорізькій області Державної служби України з безпеки на транспорті. Моніторинг проводився  на  майдані  Волі м. Запоріжжя,  на патрульному посту автодороги Н – 08  Запоріжжя – Маріуполь «Лавра» та Оріхівській розвилці. Всього під час перевірок було оглянуто 13 автобусів. 

Співробітниками Управління патрульної поліції в Запорізькій області: складено 8 матеріалів, в т. ч:

3 матеріали за ч. 1 ст. 121-2 КУпАП. 

1 матеріал за ч. 2 ст.121    КУпАП.  

3 матеріали за ч. 5 ст. 121  КУпАП.   

1 матеріал  за ч. 1 ст. 126 КУпАП.

Співробітниками  Відділу державного нагляду (контролю) у Запорізькій області Державної служби України з безпеки на транспорті складено  5 матеріалів за ст.60 та ст. 39 Закону України «Про автомобільний транспорт». 

При проведенні перевірок було виявлено  автобуси компанії BUSTOUR, якою надавалися послуги з перевезення пасажирів з порушенням. Відносно порушників  компетентними органами були вжиті відповідні заходи реагування. Робота у зазначеному напрямку триває.

За інформацією Управління транспорту та зв’язку ЗОВА

Источник