З початку року запорізькі лікарні отримали 16 кисневих станцій

 13 з цих станцій  закуплено коштом державного бюджету, ще 3 – за субвенції.

Такі дані під час робочої поїздки до Запорізької області озвучив міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко. У Запоріжжі він відвідав Запорізьку обласну клінічну лікарню та Міську клінічну лікарню екстреної швидкої медичної допомоги.

За даними Міністерства охорони здоровʼя, для лікарень області цього року крім 16 кисневих станцій також закуплено три КТ апарати та пʼять рентгенапаратів. Більшість обладнання вже доставлено до медичних закладів регіону.

Загалом з початку війни до лікарень Запорізької області доставлено закуплених МОЗ 12 систем для вакуумної терапії ран та 26 моніторів пацієнта, 3 портативні рентгенівські апарати, 2 інфузійні насоси, 8 капнографів (з адаптерами повітропроводу для дорослих, дітей і немовлят).

Впродовж цього місяця лікарні регіону отримають ще 12 апаратів з набором датчиків для УЗД, 2 портативні електрокардіографи та 90 комплектів комплектувальних та витратних матеріалів.

З початку війни МОЗ та Світовий банк вже закупили більше ніж 6 000 одиниць сучасного обладнання, до яких додаються великі обсяги витратних матеріалів та комплектуючих. Закуплене критично необхідне обладнання вже доставлено до лікарень в різних куточках України. 

Джерело: прес-служба Міністерства охорони здоровʼя

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Источник