У Запорізькій області виділяють мільйони на ремонт лікарень на непідконтрольних територіях — нардеп

В Запорожской области выделяются миллионы на ремонт больниц на неподконтрольных территориях - нардеп

Нардеп Юлія Яцик повідомляє про масштабну корупційну схему. Гроші "розпилюються" на обслуговуванні медустанов на окупованій території Запорізької області.

У Запорізькій області розкрадається гуманітарна допомога у промислових масштабах та виділяються кошти на придбання цінного медичного обладнання та ремонти лікарень, що знаходяться на непідконтрольних Україні територіях області.

Про це заявила народна депутат Юлія Яцик, яка не так давно зі скандалом залишила лави партії "Слуга народу".

За її словами, зараз НАБУ проводить низку судово-економічних експертиз щодо корупції у запорізькій владі. На даний момент усім відомим фігурантам розслідувань про розкрадання гуманітарної допомоги не повідомлено про підозру тому, що, щоб повідомити людині про підозру, потрібно розуміти розмір конкретної шкоди. У листопаді-грудні вже будуть якісь повідомлення про підозру посадовцям, прогнозує Яцик.

— На Запоріжжі чомусь виділяються кошти на ремонт лікарень на окупованих територіях, або на закупівлю томографа Приморському санаторію. Уявіть собі – в окупованому місті Приморськ купили томограф за 30 мільйонів… І навпаки – військові, які сплатили сотні мільйонів податків, ПДФО до місцевих бюджетів, не отримують навіть компенсації на придбання форми чи якихось своїх витратних матеріалів, — розповідає нардеп.

Підозру викликають будь-які необґрунтовані витрати обласної та міської запорізької влади.

— Міськрада у нас закупила понад 30 бойлерів для шкіл. Навіщо? Школи у нас працюють дистанційно, бо триває енергетична криза, і всі перебувають у режимі економії. Чому не купити буржуйки? Чому не обладнати бомбосховища у Запоріжжі, де постійно прильоти та бомбардування? Ніхто не розуміє, де ці бомбосховища, у якому вони стані. Така алогічна поведінка і ставить під сумнів, чи правильно Офіс президента зробив ставку саме на вертикаль обласної місцевої влади, — каже Яцик.

Раніше депутат Юлія Яцик розповіла про причини, які спонукали її залишити лави партії "Слуга народу". Серед основних – некомпетентність та ймовірна корумпованість керівництва Запорізької ОВА.

Тим часом у друга мелітопольського гауляйтера Є. Балицького окупанти відібрали заводи

Джерело

Новости Украины