За інформацією: Суспільне Хмельницький.

Змагання з Кубка світу з єдиноборств серед студентів проводилися з 21 по 30 вересня у турецькому місті Самсун. У змаганнях брали участь близько 1200 студентів із 50 країн світу. Збірна команда України, сформована зі 110 студентів із 50 університетів зайняла ІІ місце світу. Серед 110 студентів – шестеро з Хмельниччини.

Про це Суспільному повідомила начальник відділу Хмельницького обласного відділення «філія» Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Тетяна Бойко.

"Студентська збірна брала участь у змаганнях з видів спорту: бокс, карате, таїландський бокс Муей-тай, боротьба самбо, боротьба вільна та греко-римська, ушу. Збірна команда України, сформована зі 110 студентів із 50 університетів зайняла ІІ місце світу. За період змагань спортсмени України вибороли 19 золотих медалей, 25 срібних медалей, 22 бронзових медалей", — розповіла Тетяна Бойко.

Свій внесок у медальний залік збірної команди України внесли студенти-спортсмени Хмельницької області:

Владислав Кирилюк (у вк 64 кг), студент Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, здобув бронзову медаль у змаганнях з боротьби самбо;

Данііл Підлипенець (у вк 97 кг), студент Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, здобув срібну медаль у змаганнях з боротьби вільної;

Оксана Москальова (у вк 59 кг), студентка Хмельницького національного університету, здобула срібну медаль у змаганнях з боротьби вільної;

В’ячеслав Гаврилюк (у вк 92 кг), студент Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, здобув бронзову медаль у змаганнях з боксу.

Срібна призерка змагань Наталія Мерінова. Фото: Тетяна Бойко

Українські студенти зайняли 2 місце у змаганнях з Кубка світу з єдиноборств: серед них є і хмельничани. Фото: Тетяна Бойко