«Укренерго» на Львівщині скасувало день без відключення світла

У «Львівобленерго» спростували інформацію, щодо дня без відключень електроенергії у місті та області. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомили у пресслужбі «Львівобленерго».

«Укренерго» планувало застосувати таке 31 січня, однак потім скасувало. 

«В «Укренерго» планували надати мешканцям Львівщини світло упродовж доби, але такий день вже скасували», – йдеться в повідомленні.

Система повинна була працювати у звичному режимі, а енергетики мали провести заміри максимального споживання електроенергії в області.

Також, у «Львівобленерго» пояснили, за яким принципом зараз в області проводять відключення.

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України