Укрпошта випустила нову патріотичну поштову марку

У День Української Державності очільник ЗОВА Олександр Старух урочисто погасив нову поштову марку від Укрпошти під назвою «Доброго вечора ми з України».

Символічність цієї фрази полягає не тільки у крилатому вислові, який знає кожен українець, але й у сюжеті, який відображено на ній. На марці відтворено реальні події на Миколаївщині – український трактор тягне покинутий російський танк.

  • Традиція у нашої пошти хороша. Кожного разу після погашення чергової марки, у окупантів щось палає. Дякую нашим поштарям за велику роботу, яку вони за ці 5 місяців зробили, — зазначив Олександр Старух.

Автором ескізу стала дизайнер-графік та викладач живопису Анастасія Бондарець. У якості журі виступили самі українці, які голосуванням, у якому прийняло участь понад 600 тисяч осіб, обрали саме цей ескіз з поміж 5 відібраних варіантів. Загалом на конкурс було надіслано понад 1500 робіт.

  • Сьогодні свято, Святий Володимир 28 липня 988 року прийняв хрещення Київської Русі і з того часу ми ведемо ланцюг своєї державності, яку наші хлопці, наші герої відстоюють у окопах нашого краю. Це підсумок їх роботи і допомога їм. Все буде Україна!, — підсумував Олександр Старух.

Департамент культури та інформаційної політики

Источник