Обласна рада оперативно та системно опрацьовує питання підприємств, закладів та установ, що знаходяться у зоні її відповідальності

Сьогодні відбулося дванадцяте засідання координаційно-дорадчої ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області при голові Запорізької обласної ради.

Чергове засідання координаційно-дорадчої ради голова обласної ради Олена Жук розпочала з привітання присутніх з Днем Української Державності.

– Сьогодні ми вперше визначаємо нове для нас свято, але воно для нас не зовсім нове. Ми кожного дня відзначаємо  День Української Державності, адже допоки в країні триває війна, кожного дня в нас  — День Державності. Тому я хочу розпочати з того, з чого розпочинаю кожну нараду з 24 лютого 2022 року — сьогодні всі ми з вами живі й  можемо працювати лише завдяки захисникам, які кожного дня виборюють незалежність та суверенітет нашої держави, – звернулася до учасників засідання Олена Жук.

До порядку денного координаційно-дорадчої ради сьогодні було внесено 21 питання, які потребують оперативного реагування для забезпечення життєдіяльності підприємств, закладів та установ обласної ради. Це кадрові питання, внесення змін до кошторисів у звʼязку з необхідністю виконання господарчих робіт, отриманням благодійної допомоги тощо.

Так, було узгодження використання коштів на ремонт обласної бібліотеки, що постраждала внаслідок ракетного обстрілу Запоріжжя. Вирішено питання щодо збільшення штатного розпису КУ «Веселівський психоневрологічний інтернат», який прийняв у себе 100 евакуйованих підопічних Таврійського психоневрологічного інтернату. Ухвалені зміни до штатних розкладів лікарень для працевлаштування з 1 серпня інтернів та забезпечення можливості фінансування їх роботи НСЗУ.

Значна частина ухвалених питань торкалася змін до кошторисів закладів та установ у зв’язку з отриманням ними благодійної допомоги.

Як зазначила, підбиваючи підсумки засідання, Олена Жук, відтепер засідання координаційно-дорадчої ради будуть відбуватися кожного тижня щосереди. Це зробить роботу органу більш системною, прогнозованою та забезпечить ефективне й оперативне розв’язання  усіх нагальних питань для підприємств, закладів та установ, що знаходяться у зоні відповідальності обласної ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Источник