«З вогнем у серці»: кременчужан запрошують в галерею

З 16 жовтня у Кременчуцькій міській художній галереї городяни можуть переглянути фотовиставку Миколи Степаненка «З вогнем у серці».

Виставку відкрили з нагоди ювілею творчості кременчужанина. Тут можна побачити більше 200 фотографій з приватних архівів.

На фото — увесь життєвий і творчий шлях письменника-публіциста, автора одинадцяти книг, педагога, дослідника і скульптора, громадського діяча.

Микола Степаненко є лауреатом Міжнародної премії імені Володимира Винниченка (2019), Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Данила Бакуменка (2020 р.).

Він президент дитячої громадської організації «Дитячий Всесвіт». А ще пан Микола — гетьман громадської організації «Козацький рух України».

Степаненко має членство в Національній спілці журналістів України, Українській асоціації письменників художньо-соціальної літератури, Спілці літераторів Кременчука «Славутич».

Містян просять під час відвідування дотримуватись маскового режиму.

Ювілейний творчий вечір Микола Степаненко » З вогнем у серці» в Кременчуцькій міській художній галереї. Скоро буде відео для широкої аудиторії!

Опубліковано Oksana Boiko Четвер, 15 жовтня 2020 р.

Источник