За тиждень Збройні сили України звільнили майже 30 населених пунктів Харківської області

На деокупованих територіях обстежують мережі, розміновують ділянки та відновлюють комунікації.

За тиждень Збройні сили України взяли під контроль ще 29 населених пунктів на Харківщині.

Станом на 4 жовтня українська армія звільнила 483 населених пункти в Харківській області. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

«Де ворога вигнали — тривають заходи з деокупації. Вже деокуповано 1534 населених пункти на території Донецької, Луганської, Миколаївської, Харківської та Херсонської областей триває відновлення роботи органів державної влади, — сказав Тимошенко. — Станом на сьогодні в Харківській області деокуповано 483 населених пункти».

Зазначимо, 27 вересня Кирило Тимошенко повідомляв про звільнення Збройними силами України 454 населених пунктів Харківської області.

На деокупованих територіях Харківської області слідчі Нацполіції фіксують воєнні злочини Росії. У Харківському, Чугуївському, Куп’янському, Ізюмському та Богодухівському районах обстежують електроенергетичну інфраструктуру, після розмінування відновляють мережі.

Зокрема, на сьогодні в місті Балаклія заживили понад 13 000 абонентів. Світло подали до населених пунктів Черкаська Лозова, Слобідське та Кутузівка. Також на деокупованих населених пунктах відновлюють газопостачання та надання адміністративних послуг.

Щоденно на звільнені території привозять гуманітарну допомогу. Ізюмський район отримав 457 тонн продуктів, Куп’янський район — 141 тонну, Чугуївський — 30 тонн.

Як писав UA-NEWS.in.ua, 3 жовтня у Борівській селищній раді повідомили про те, що Збройні сили України звільнили Борову і більшу частину Борівської громади. 4 жовтня деокуповані села Богуславка та Борівська Андріївка.

Джерело