Захисники Харківщини звернулися по допомогу

Гроші підуть на оснащення одного з діючих підрозділів механізованої бригади.

Допомогти вигнати окупантів з української землі може кожен. 

Українським воїнам, які вигнали окупантів з більшості населених пунктів на Харківщині, потрібна допомога. Про це повідомив боєць 92-ї бригади, автор Telegram-каналу «Подземный полет».

«Про очікування ворога і говорити нічого, щоб там не белькотіли їхні пропагандони. Наступний етап не менш важливий і складний — закріпитися і утримати все відвойоване, знову налагодити нормальне життя для тих своїх, хто залишився, плюс вичісати дрібним гребінцем тих гнид, які думають знову пересидіти в куточку», — написав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог обстрілює звільнену Харківщину, серед поранених — діти

Знову оголошено збір для одного з діючих підрозділів 92-ї бригади. Терміново потрібні хоча б два квадрокоптери Mavic, супутникові системи, генератори та ін.

«Два робочі пікапи вимагають серйозного ремонту після бойових пошкоджень. Потрібно ще дві супутникові системи Starlink (це ще близько 80 000 гривень) для безперебійного зв’язку між бойовими групами. Потрібен хоча б один потужний дизель-генератор на 2.5 кВт, плюс два компактні переносні батареї безпілотників і легка електроніка. Я розумію, що всі втомились. Я розумію, що грошей більшості взяти особливо нема звідки. Але ми — всі разом — просто не можемо дозволити собі зупинитися на досягнутому. Окупанти мають бути вигнані з нашої землі назавжди», — пояснив боєць 92-ї бригади.

Допомогти можна за реквізитами:

5168757428767166

За кожну гривню за підсумком «Старий грузин» пообіцяв прозвітувати.

Джерело