Заявка «Рівнеоблводоканалу» перемогла в конкурсі грантів від Міністерства закордонних справ Словаччини

Конкурсна заявка, за словами директора РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Андрія Карауша, стала можливою завдяки співпраці керівництва підприємства з  інвестменеджерами Словацької агенції з міжнародного співробітництва та розвитку Наталії Матковської і Артура Мадатяназ та «Асоціації Водоканалів Словаччини» разом із партнером проекту – «Асоціацією Водоканалів України» та особистої підтримки міського голови м. Рівне Олександра Третяка.   

— Грант на реалізацію проекту дає змогу зробити водопровідну воду у Рівному чистішою і якіснішою завдяки новаціям, які будуть впроваджені за допомогою спеціалістів з Словаччини. Наша заявка набрала 95 балів зі 100 можливих! Ми збудуємо в Рівному  станцію з виробництва гіпохлориту натрію на водопровідній станції  «Київська». До речі, це буде  друга така станція на підприємстві. Це наша спільна перемога, — підсумував Андрій Карауш.

Зазначимо, що бюджет на реалізацію проєктів на конкурсі загалом був скорочений і становив лише 300 000 євро. Наш проєкт зумів забрати 2/3 всього бюджету, а це близько 200 000 євро! Що є найкращим результатом на конкурсі.

Про це повідомляє Рівнеоблводоканал

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

Источник