Запоріжців навчають правилам поводження з вибухонебезпечними предметами

Фахівці ГУ ДСНС у Запорізькій області проводять просвітницьку роботу стосовно дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Інформаційна кампанія містить розповсюдження друкованих матеріалів серед жителів міста. Також проводяться лекції для педагогів, які мають поширювати інформацію про поводження з вибухонебезпечними предметами серед дітей та їх батьків.

Рятувальники наголошують, виявивши вибухонебезпечний предмет або підозрілу річ, яка знаходиться у невластивому для неї місці, у жодному разі не чіпайте її руками, не пересувайте та не піддавайте жодним механічним діям. Одразу повідомте про знахідку за екстреним номером 101.

Нагадаємо, що на офіційному сайті ДСНС працює інтерактивна мапа з місцями виявлення вибухонебезпечних предметів та небезпечних ділянок. На цифровій мапі можна щоденно відстежувати детальну динаміку робіт з розмінування (кількість виїздів, площа розмінованих територій та кількість розмінованих вибухонебезпечних предметів) в розрізі регіонів https://bit.ly/3vclOx3.

Подати заявку про знахідку вибухонебезпечних предметів та відстежувати статус її виконання можна через сторінку з інтерактивною мапою на сайті https://bit.ly/3jQUBuJ або за номером 101.

Джерело: прес-служба ГУ ДСНС у Запорізькій області

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Источник