Запрошуємо прийняти участь у художньому конкурсі!

Художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна пропонує прийняти участь у конкурсі «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря.

Про це повідомляє пресслужба Кропивницької міської ради, пише 0522.

Тематика змагань: «Казковий світ дитинства», ілюстрації до літературних творів. У ньому можуть бути представлені різні види образотворчого мистецтва: живопис, графіка, скульптура, декоративне мистецтво. З умовами конкурсу  можна ознайомитись на веб-сайті музею: http://osmerkinmuseum.kr.ua/apub/pub86p.html

Твори для участі в конкурсі визначаються у навчальних закладах за попереднім відбором та подаються разом з анкетою-заявкою до оргкомітету конкурсу в електронному вигляді з 07 до 27 вересня 2020 року за адресами електронної пошти музею.

Роботи конкурсантів оцінюватиме компетентне журі у складі професійних художників та фахових мистецтвознавців. Співорганізатором конкурсу є обласна організація Національної Спілки художників України.

Нагородження переможців конкурсу та відзначення найактивніших навчальних закладів відбудеться напередодні Дня художника, 11 жовтня. На веб-сайті музею буде представлена виставка творів переможців та учасників конкурсу.

Бажаємо юним художникам творчого натхнення, вдалого втілення мистецьких задумів і перемоги у конкурсі!

Источник