Збитки на трильйони доларів: як постраждав Київ від атак РФ по енергетичній мережі (відео)

Ракетні удари по Києву, збитки від війни, війна в Україні, ракетні удари Росії Кличко оцінив збитки від атак РФ по енергетичній мережі

Це поки що неофіційні цифри, оскільки фахівці ще не займалися конкретним підрахунком суми завданих збитків.

Related video

Збитки енергетичної мережі та водоканалу Києва від російських ракетних ударів від сотень мільярдів до трильйонів доларів. Про це в інтерв’ю Радіо НВ повідомив мер столиці Віталій Кличко.

За його словами, це поки що неофіційні цифри, оскільки фахівці ще не займалися конкретним підрахунком суми завданих збитків.

«Чітко сказати не можу, в нас поки не було часу враховувати завдані збитки. Я можу сказати, що вони великі — від сотень мільярдів до трильйонів доларів, якщо це рахувати», — сказав Віталій Кличко.

Нагадаємо, вранці 31 жовтня російські війська завдали чергового масованого ракетного удару по Україні. Вибухи пролунали у Києві, Харкові, Запоріжжі Черкаській, Вінницькій, Полтавській областях. У столиці, зокрема, було атаковано об’єкти енергетичної інфраструктури. Внаслідок чого частина міста залишилася без електрики, а в деяких районах зникло водопостачання.

За словами мера Києва Віталія Кличка, Росія пошкодила об’єкт, який забезпечував електрикою приблизно 350 тисяч квартир міста.

Для усунення наслідків ракетних ударів РФ по енергетичній інфраструктурі в низці областей запровадили нові екстрені відключення електрики. За інформацією енергетичної компанії «Укренерго», обмеження потрібні для того, щоб знизити навантаження на мережі, підтримати постійне балансування енергосистеми й уникнути повторних аварій після того, як електромережі були пошкоджені ракетними обстрілами й атаками дронів російських військ.